NASZE MEBLE

Drewniane biurko dla minimalisty

Biurko dla minimalistów

Tak się składa, że pewnie nie raz mierzyliście się z niekontrolowanym chaosem na biurku. Trzy kubki po kawie, stos notatek, komputer, kilka pudełek służących za organizery – to wszystko mieszczące się na jednym blacie skutecznie rozprasza uwagę. My sami wielokrotnie łapaliśmy się na tym, że jak duża nie byłaby przestrzeń, to podczas pracy zostanie przez nas zarzucona gratami. Stąd też zrodził się pomysł na jeden z naszych ostatnich mebli.

DREWNIANE BIURKO DLA MINIMALISTY

Naszym zdaniem łatwiej jest ogarnąć chaos, jeśli nie mamy gdzie go tworzyć, więc przestrzeń do rozrzucania szpargałów została u nas ograniczona do absolutnego minimum. W tej kwestii idealnie sprawdza się nasze biurko, które nazwaliśmy przyjaźnie „Koleżanka Olcha”.

Xa007 Drewniane biurko dla minimalisty

Jak sama nazwa wskazuje, do jej wykonania użyliśmy olchy, która po raz pierwszy zagościła w naszym warsztacie. Chociaż taki kolor (rudy brąz podchodzący pod pomarańcz) dotychczas kojarzył się nam z meblami ogrodowymi, to po zaolejowaniu drewna zakochaliśmy się w miodowym odcieniu!

Xa018 Drewniane biurko dla minimalisty

aIMG 230d8 Drewniane biurko dla minimalisty

Tym razem (w przeciwieństwie do naszych poprzednich projektów) mamy tu bardzo gruby blat, który bardzo dostojnie prezentuje się na stalowym stelażu.

Xa010 Drewniane biurko dla minimalisty

Xa012 Drewniane biurko dla minimalisty

Xa016 Drewniane biurko dla minimalisty

Niewielkie wymiary 108×37 cm sprawiają, że drewniane biurko dla minimalisty spokojnie pomieści pokaźnych rozmiarów komputer. Ale mówi się „jak się popieści, to wszystko się zmieści!„.

Xa022 Drewniane biurko dla minimalisty
Cała konstrukcja zajmuje tyle miejsca, co niewielka konsola, której funkcję może pełnić po odstawieniu krzesła!

aIMG 2360d Drewniane biurko dla minimalisty

Co sądzicie o meblu i olchowym blacie? Takie rozwiązanie pozwoliłoby Wam wyrzucić stosy niepotrzebnych kubków i innych dupereli, czy lądowałyby na podłodze? Koniecznie dajcie znać w komentarzu!

Pozdrawiamy,
Tak się składa
Maja&Bartek

PS Liczymy, że koncepcja minimalizmu przylgnęła do do nas i nie opuści aż do momentu projektowania garderoby oraz selekcji ubrań, z czym będziemy walczyć już wkrótce.

Komentarze

Komentarz