NASZE MEBLE

Metamorfoza ogrodu zimowego cd

O tym, jak wyglądały pierwsze etapy metamorfozy ogrodu zimowego mogliście zobaczyć w poprzednim wpisie. Dziś ciąg dalszy naszych zmagań i oczywiście wyczekiwany efekt końcowy :) Metamorfoza ogrodu zimowego ciąg dalszy.

6. Stół z bali  Metamorfoza ogrodu zimowego ciąg dalszy.

Do miejsca relaksu składającego się z dwóch ławek potrzebowaliśmy stolika. Nie chcieliśmy kolejnego mebla z palet – po pierwsze „heloł, ile można tych palet?”, a po drugie pomalowany farbą emulsyjną mebel absolutnie nie jest odporny na zabrudzenia. O ile na naszym biurku do przesadzania położyliśmy praktyczny pleksi, to w tym wypadku takie rozwiązanie odpadało.

Głowiliśmy się nad stołem… i wtedy Bartek wygrzebał wielką balię, czyli nasz nowy stół! Wystarczyło stworzyć blat :)

Bc042xcf Metamorfoza ogrodu zimowego cd

Bc045xcf Metamorfoza ogrodu zimowego cd

Bc047xcf Metamorfoza ogrodu zimowego cd

 

7. Zakupy

Pewnej niedzieli postanowiliśmy wybrać się na targ staroci. Naszym celem były donice. Dużo donic. A w zasadzie dużo dużych donic!

Bc053xcf Metamorfoza ogrodu zimowego cd

Pchli targ to niesamowite miejsce, w którym można kupić przeróżne przedmioty za bezcen. Pamiętajcie jednak o pięciu zasadach:
1. Bierzcie tyle pieniędzy, ile chcecie wydać, bo inaczej przepuścicie całą zawartość portfela.
2. Jeśli coś naprawdę się Wam podoba i nie kosztuje majątku, bierzcie to od razu, bo za chwilę może zniknąć.
3. Nie musicie mieć wszystkich rzeczy, których pragniecie.
4. Zbieractwo to choroba.
5. Nawet jeśli jesteście entuzjastami dwóch kółek wybierajcie się w takie miejsca autem :)

aBc012xcf Metamorfoza ogrodu zimowego cd

Oprócz donic wróciła z nami klatka dla ptaków, która po odmalowaniu zyskała nowe życie i stała się kwietnikiem.

8. Rośliny

W ostatnim etapie metamorfozy pojawiło się trochę kwiatów i krzak pomidorów koktajlowych, na kilka tygodni wprowadziliśmy tu odrobinę zieleni. Zresztą zobaczcie sami!

1 horz Metamorfoza ogrodu zimowego cd ap022xcf Metamorfoza ogrodu zimowego cd ap011xcf Metamorfoza ogrodu zimowego cd ap017xcf Metamorfoza ogrodu zimowego cd 2ap009xcf horz Metamorfoza ogrodu zimowego cd ap015xcfa Metamorfoza ogrodu zimowego cd ap016xcf Metamorfoza ogrodu zimowego cd ap014xcf 1 Metamorfoza ogrodu zimowego cd ap010xcf 1 Metamorfoza ogrodu zimowego cd ap007xcf 2 Metamorfoza ogrodu zimowego cd ap018xcf Metamorfoza ogrodu zimowego cd ap019xcf Metamorfoza ogrodu zimowego cd ap026xcf Metamorfoza ogrodu zimowego cd 3ap020xcfa Metamorfoza ogrodu zimowego cd ap028xcf Metamorfoza ogrodu zimowego cd ap027xcf Metamorfoza ogrodu zimowego cd ap024xcf Metamorfoza ogrodu zimowego cd Bc050xcf Metamorfoza ogrodu zimowego cd

Tak się składa, że to już cała metamorfoza ogrodu zimowego. W planach (następny sezon) mamy uszycie poduszek na ławki no i oczywiście „obsadzenie” wszystkich donic, które kupiliśmy i dostaliśmy w spadku rodzinnym – dużo ziół oraz warzywek:) Będzie cudnie!

Pozdrawiamy,
Ekipa Tak się składa
Maja&Bartek

PS Jesteśmy na FacebookuInstagramie, gdzie dodajemy dużo fot z warsztatu. Obserwujecie nas, będzie nam bardzo miło! :)

Komentarze

Komentarz