NASZE MEBLE

Wielofunkcyjny stolik

wielofunkcyjny stolik

Wielofunkcyjne meble, czyli jakie?

Gdy zastanawiacie się nad słowem „wielofunkcyjny” to być może macie w głowie obrazek – molocha, który łączy piętrowe łóżko, biurko, szafę i kilka innych mebli jednocześnie. Dla nas wielofunkcyjny to uniwersalny, i właśnie to lubimy w projektowaniu – nieskomplikowane rozwiązania, które można wykorzystać tak, jak sami tego chcemy.

Przyznajemy bez bicia, my sami nie trawimy meblowych „stójek”, które mają swoje jedno miejsce i nie pasują nigdzie indziej. Jesteśmy za użytecznym, migrującym po całym domu wyposażeniem (dziwne, że nie mamy jeszcze jadalni w toalecie :D). Jak pisaliśmy o woskowanym stole, meble nie są tylko po to, żeby wyglądać, ale po to, by je intensywnie eksploatować, a jeszcze lepiej, by robić to na kilka sposobów.

Multifunkcyjność nieodłącznie kojarzy się nam też z mądrymi zakupami i ta idea przyświecała nam podczas wymyślania naszego „Kolegi Jesiona”.

Wielofunkcyjny stolik Kolega Jesion

Zapragnęliśmy stworzyć konstrukcję na tyle uniwersalną, że będzie można użytkować ją w całym w domu – pod komputer, do postawienia kawy, czy zrobienia wystawki dla kwiatów rodem z Instagrama. Tak też powstał stolik, który udaje mini biurko, konsolę oraz stolik-pomocnik. Nasz prototyp wyszedł prawie idealny :) Zresztą – zobaczcie sami.

aIMG 1775 Wielofunkcyjny stolik

IMG 1769a Wielofunkcyjny stolik

aIMG 1849aa Wielofunkcyjny stolik aIMG 1858 Wielofunkcyjny stolik

aIMG 1855a Wielofunkcyjny stolikaIMG 1892d Wielofunkcyjny stolik aIMG 1936d Wielofunkcyjny stolik

aIMG 1991a Wielofunkcyjny stolik aIMG 2009sf Wielofunkcyjny stolik

aIMG 1982asf Wielofunkcyjny stolik

Blat został wykonany z naszego ulubionego jesionu, który zabezpieczyliśmy olejem. Prototyp bardzo się nam spodobał i planujemy wykonać kolejny wielofunkcyjny stolik, który będzie już idealny! Kolega Jesion znalazł już sobie inny dom, a my z czystym sumieniem możemy zajmować się kolejnymi projektami :)

Lubicie takie meble i macie je w swoich wnętrzach? A może znaleźlibyście jeszcze inne przeznaczenie dla Kolegi Jesiona? :) Dajcie znać w komentarzu!

Pozdrawiamy,
Tak się składa,
Maja i Bartek

Komentarze

Komentarz