fbpx

O NAS

Tak się składa, czyli…

Bartek

Cześć! Jestem Bartek, czyli założyciel TAK SIĘ SKŁADA. W pracy z drewnem uwielbiam wysiłek fizyczny i to, że własnymi rękoma tworzę „coś” – od kłody, aż po mebel. Bardzo się cieszę, że chcesz mieć drewno w swoim domu!

aIMG 9616a O NAS

Tak się składa,
że zaczęło się niewinnie

Wiecie, jaki był nasz początek? Nie mieliśmy stołu i byliśmy przekonani, że jedynym słusznym materiałem, z jakiego możemy mieć blat jest drewno. Zakochaliśmy się w jego wyglądzie, strukturze i tym, co robi z nim olejowanie. Złożyliśmy pierwszy stół dla siebie… 

I to nie był koniec, bo TAK SIĘ SKŁADA, że kochamy drewno aż do dziś.

 

CO SIĘ SKŁADA NA tak się składa?

Tworząc naszą markę nie chcieliśmy po prostu sprzedawać i zarabiać. Za robieniem mebli kryło i nadal kryje się coś więcej.

PERSONALIZACJA ZAMÓWIEŃ

Nigdy nie chcieliśmy tworzyć produktów według szablonu. Pragniemy, by każdy otrzymał od nas maksymalnie spersonalizowany mebel, a nawet więcej… Dopasowujemy drewno – kolor/sęczność do wnętrza – podłóg, czy innych mebli, tak by w domach panowała harmonia!

PRZYJAZNE IMPREGNATY

Do koloryzacji oraz zabezpieczania drewna stosujemy nietoksyczne, dopuszczone do kontaktu z jedzeniem i tworzone na bazie naturalnych olejów impregnaty. Wszystkie oleje/woski używamy do pielęgnacji naszych prywatnych mebli.

MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE DREWNA

W pracy na stolarni staramy się wykorzystać każdy centymetr drewna. Nie boimy się tworzenia z trudnych, rustykalnych, spękanych belek, które dla niejednego stolarza byłyby bezwartościowym odpadem. Uwielbiamy niedoskonałe bale, dlatego chętnie poświęcamy czas na naprawianie/zabezpieczanie wad (sęki, spękania) w drewnie i z radością tworzymy z niego meble.

EDUKACJA KLIENTÓW NA TEMAT PRODUKTU

Tworzymy meble, które nie są produktami na rok, czy dwa, ale na wiele lat intensywnego użytkowania. Doskonale wiemy, że nasza rola nie kończy się w momencie oddania porządnego mebla, dlatego chcemy bardzo mocno edukować klientów w kwestiach prawidłowej impregnacji drewna, by potrafili dbać o nie, pielęgnować, a także przeprowadzić renowację! Dlatego stworzyliśmy nasz handbook.

TAK SIĘ SKŁADA
ZADZWOŃ