fbpx

O NAS

Tak się składa, czyli…

Maja
i Bartek

Cześć! Jestem Bartek, czyli 1/2 drewnianego duo. W tak się składa jestem odpowiedzialny za: prace logistyczne, współpracę z podwykonawcami, tworzenie mebli od bala aż do końcowej obróbki, a także (współ)wymyślanie nowych form. W pracy z drewnem uwielbiam wysiłek fizyczny i to, że własnymi rękoma tworzę “coś” – od kłody, aż po mebel.

aIMG 9616a O NAS

Cześć! Jestem Maja, czyli 1/2 drewnianego duo. Kocham kreatywną pracę wokół drewna. W tak się składa jestem odpowiedzialna za: (współ)wymyślanie nowych form, fotografię produktową i prowadzenie komunikacji. W warsztacie zajmuję się projektowaniem, wykańczaniem i obróbką kolorystyczną. Uwielbiam eksperymentować i wymyślać nowe odcienie drewna.

IMG 8255 Edit Edit 1 2 O NAS

Tak się składa,
że zaczęło się niewinnie

Wiecie, jaki był nasz początek? Nie mieliśmy stołu i byliśmy przekonani, że jedynym słusznym materiałem, z jakiego możemy mieć blat jest drewno. Zakochaliśmy się w jego wyglądzie, strukturze i tym, co robi z nim olejowanie. Złożyliśmy pierwszy stół dla siebie… 

I to nie był koniec, bo TAK SIĘ SKŁADA, że kochamy drewno aż do dziś.

 

CO SIĘ SKŁADA NA tak się składa?

Tworząc naszą markę nie chcieliśmy po prostu sprzedawać i zarabiać. Za robieniem mebli kryło i nadal kryje się coś więcej.

PERSONALIZACJA ZAMÓWIEŃ

Nigdy nie chcieliśmy tworzyć produktów według szablonu. Pragniemy, by każdy otrzymał od nas maksymalnie spersonalizowany mebel, a nawet więcej… Dopasowujemy drewno – kolor/sęczność do wnętrza – podłóg, czy innych mebli, tak by w domach panowała harmonia!

PRZYJAZNE IMPREGNATY

Do koloryzacji oraz zabezpieczania drewna stosujemy nietoksyczne, dopuszczone do kontaktu z jedzeniem i tworzone na bazie naturalnych olejów impregnaty. Wszystkie oleje/woski używamy do pielęgnacji naszych prywatnych mebli.

MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE DREWNA

W pracy na stolarni staramy się wykorzystać każdy centymetr drewna. Nie boimy się tworzenia z trudnych, rustykalnych, spękanych belek, które dla niejednego stolarza byłyby bezwartościowym odpadem. Uwielbiamy niedoskonałe bale, dlatego chętnie poświęcamy czas na naprawianie/zabezpieczanie wad (sęki, spękania) w drewnie i z radością tworzymy z niego meble.

EDUKACJA KLIENTÓW NA TEMAT PRODUKTU

Tworzymy meble, które nie są produktami na rok, czy dwa, ale na wiele lat intensywnego użytkowania. Doskonale wiemy, że nasza rola nie kończy się w momencie oddania porządnego mebla, dlatego chcemy bardzo mocno edukować klientów w kwestiach prawidłowej impregnacji drewna, by potrafili dbać o nie, pielęgnować, a także przeprowadzić renowację! Dlatego stworzyliśmy nasz handbook.

TAK SIĘ SKŁADA
ZADZWOŃ