fbpx

Krótki handbook o drewnie

JAK DBAĆ O OLEJOWANY MEBEL?

Tak się składa, że nie wszyscy posiadają wiedzę tajemną na temat olejowanego drewna. Są tacy, którzy nigdy nie mieli nigdy z nim styczności, którzy nie dostali tej informacji od producenta podłogi, czy innych drewnianych mebli, którzy nie wiedzą, że olejowane drewno trzeba pielęgnować. Te wszystkie osoby mogą mieć mnóstwo pytań od samego początku użytkowania zaimpregnowanego w ten sposób stołu, stoliczka, regału, biurka. To właśnie dla nich stworzyliśmy nasz Krótki handbook o drewnie. 

KRÓTKI HANDBOOK O DREWNIE

Handbook to skondensowany, ponad 30-stronicowy podręcznik, w którym zawarliśmy naszą wiedzę tajemną dotyczącą pielęgnacji, impregnacji oraz renowacji drewna. Mówimy w nim prostym, zrozumiałym językiem do każdego laika, który nie zna się na stolarskim żargonie. Nie wrzuciliśmy tam ściemy – mówimy jakie jest drewno, jak o nie dbać, jak naprawiać ubytki, wady, odciski na blatach, jak szlifować, jak nie chuchać i dmuchać tylko użytkować drewno! Nie chcemy, by nasza edukacja o drewnie kończyła się po zdawkowej wymianie maili, czy rozmowie podczas dostawy. Krótki handbook o drewnie dostają wszyscy, którzy zamówią u nas dowolny mebel drewniany.

CO UMIEŚCILIŚMY
W HANDBOOKU?

final 1 male Krótki handbook o drewnie

PIERWSZE TYGODNIE 
Co robić i czego nie robić w pierwszych tygodniach użytkowania mebla?

 

PIELĘGNACJA 
Jak użytkować mebel na co dzień?

 

IMPREGNACJA 
Jak i czym samodzielnie impregnować drewno?

 

RENOWACJA 
Co zrobić, by mebel znowu wyglądał jak nowy?

IMG 0471 Edit 1 Krótki handbook o drewnie

CO JESZCZE TAM ZNAJDZIECIE?

W Krótkim handbooku o drewnie zawarliśmy (krok po kroku!) nasze sposoby na naprawę niewielkich rys i wgnieceń, ekspresowe zatuszowanie pęknięć w drewnie, zabezpieczenie sęków, naprawę blatów na których odcisnęły się szklanki oraz sposób na to jak naprawić bardzo zniszczony blat!

A JEŚLI HANDBOOK TO ZA MAŁO?

IMG 7741 1 1 Krótki handbook o drewnie

Nie jesteśmy fanami kończenia znajomości z klientem w momencie oddania produktu. Drewno to naturalny materiał, który ma służyć każdemu przez kilka, kilkanaście, a może nawet kilkadziesiąt lat! Dlatego jesteśmy otwarci na wszystkie pytania dotyczące impregnacji, pielęgnacji oraz renowacji drewna w jakimkolwiek czasie od zakupu mebla. Jeśli kiedykolwiek pojawi się pytanie dotyczące drewna – napisz do nas, na pewno nie pozostawimy Twojego pytania bez odpowiedzi, przecież kochamy rozmawiać o drewnie!

Zrzut ekranu 1024x569 Krótki handbook o drewnie
TAK SIĘ SKŁADA
ZADZWOŃ