fbpx

Edukacja

POGADAJMY 
O DREWNIE 
I MEBLACH

Tak się składa, że rozmowy o drewnie to dla nas ogromna przyjemność! Moglibyśmy godzinami dyskutować na temat klejenia, szlifowania, czy impregnacji… W tym miejscu chcielibyśmy podzielić się wiedzą, tak byście wiedzieli z czego tworzymy nasze meble, a właściwie to z czego ma powstać Twój wymarzony mebel!

img851 3 Edukacja

KLASY I GATUNKI DREWNA

Tak się składa, że naszym warsztacie powstają meble z dębu i jesionu w dwóch typach – bezsęcznym lub rustykalnym

Jak wyglądają i czym się różnią te gatunki i klasy?

IMPREGNACJA DREWNA

Tak się składa, że tworząc nasze meble staramy się podkreślić wszystko, co w drewnie najpiękniejsze, dlatego do impregnacji używamy olejów oraz wosków olejnych, które pozwalają materiałowi „oddychać” oraz podkreślają usłojenie. Dlaczego warto wybrać ten sposób zabezpieczania blatu i jak pielęgnować meble?

img 2558 1024x1024 Edukacja
img849 2 tile 1024x1024 Edukacja

MOŻLIWOŚCI WYBARWIENIA

Tak się składa, że drewno to bardzo wdzięczny materiał, który można poddawać zabarwieniu. Używane przez nas oleje i olejowoski pozwolą Ci nie tylko podkreślić charakter drewna, ale i dopasować jego kolor do podłogi lub mebli, które już posiadasz. Sprawdź nasz e-próbnik kolorów lub zamów darmową próbkę i sprawdź efekt na żywo.

KRÓTKI HANDBOOK O DREWNIE

Tak się składa, że nie skupiamy się tylko na tworzeniu mebli, ale także na edukacji naszych klientów! Każda osoba, która kupuje u nas mebel otrzymuje od nas Krótki handbook o drewnie, w którym zdradzamy tajniki pielęgnacji, impregnacji i renowacji drewna dla laików!

1 2 Edukacja
IMG 5514 1 Edukacja

NIETYPOWE WYKOŃCZENIE BLATU

Tak się składa, że drewniane meble nie muszą kojarzyć się z nudą. Chcesz zobaczyć, jak wygląda blat cięty pod kątem, blat z oflisem, szczotkowane drewno, albo sęki wypełnione na czarno?

PEŁEN STELAŻ

Tak się składa, że chcemy, by nasze meble służyły Wam przez długie lata. Dlatego podstawą każdego stołu jest ręcznie tworzony, porządny, pełny stelaż. Co „pełny stelaż” oznacza? Nogi stołu są połączone stalową ramą! Rama nie tylko zapobiega obruszaniu się nóg, ale także stabilizuje drewno i zapobiega jego odkształcaniu.

img 3315 1 Edukacja
IMG 3358 1 Edukacja

DOSTAWKA

Tak się składa, że nie zawsze do domu udaje się wstawić drewniany stół o wystarczających gabarytach. Co zrobić, gdy masz małe mieszkanie? Do niemal każdego projektu możemy stworzyć dostawkę, czyli blat o głębokości 40 lub 50 cm, którym przedłużysz powierzchnię roboczą. Cały mechanizm to nasz autorski projekt – solidna, stalowa konstrukcja, która posłuży przez dłuuugie lata.

INSPIRACJE

Tak się składa, że możemy wychwalać nasze meble i wciskać marketingowy kit, ale wolimy pokazać zdjęcia mebli u naszych wspaniałych klientów, którzy wysyłają je nam na maila, albo zgadzają się na sesje zdjęciowe we własnych wnętrzach! Zainspirujcie się.

IMG 5239 Edit 1 1 1024x1024 Edukacja
TAK SIĘ SKŁADA
ZADZWOŃ